Ste realitný maklér?
Chcete sa posunúť ďalej?

Staňte sa súčasťou nášho tímu!
Pomôžeme Vám vytvoriť vlastný realitný tím,
ktorý Vám bude zarábať!

Slovenská realitná agentúra je organizačnou súčasťou veľkej realitnej rodiny. Patrí do nej Slovenská realitná akadémia (SORA), advokátska kancelária so špecializáciou na realitné právo, marketingová a developerská divízia.

Zriaďovateľom a vlastníkom je najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku – Realitná únia SR.

Táto kombinácia vytvára maklérom silné zázemie, prispieva k tomu, aby sa stali elitou v realitnom sektore, lídrami vlastných realitných tímov a dosiahli v realitnej brandži pomyslený kariérny vrchol.

7 dôvodov, prečo byť maklérom
Slovenskej realitnej agentúry

Vysoká odmena a výhody

Makléri sú štedro finančne ohodnotení a čerpajú výhody, ktoré sú dané špecifickým postavením agentúry (najnovšie technológie a informácie)

Dôveryhodnosť a silná značka

Ľudia vnímajú agentúru ako dôveryhodnú a profesionálnu realitnú kanceláriu, čo nám pomáha pri nábore nových nehnuteľností, ale aj zaväzuje pri kontakte s klientmi.

Bez obmedzení

Maklérov si v agentúre mimoriadne vážime. Nezväzujeme ich konkurenčnými doložkami. Po skončení spolupráce si môžu založiť vlastnú kanceláriu alebo pracovať pre inú.

Vychovávame lídrov

Zo skúsených maklérov vytvárame lídrov. Pomáhame im budovať vlastné realitné tímy, z ktorých majú zaujímavé finančné príjmy.

Odborný rast zaručený

Súčasťou agentúry je aj Slovenská realitná akadémia (SORA), najväčšia vzdelávacia organizácia v SR s viac ako 10-ročnou históriou, 32 rôznymi kurzami a worshopmi. Vďaka overeným postupom a bezplatným školeniami získate znalosti, ktoré Vás zaradia medzi realitnú elitu.

Stabilita a zázemie

Získate stabilitu a istotu. Slovenská realitná agentúra nemôže skrachovať. Vlastníkom je najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku – REALITNÁ ÚNIA SR. Dlhoročné skúsenosti, silný tím, efektívne technológie, ale aj spoločné tímové akcie a rodinná atmosféra sú výhody, ktoré si rýchlo obľúbite.

Vlastný tím právnikov

Organizačnou súčasťou je aj vlastná advokátska kancelária. Tím právnikov je maklérom k dispozícii aj pri riešení náročnejších obchodov a marketingové oddelenie Vám bude nápomocné pri riešení špecifických požiadaviek.

Počet maklérov v agentúre

0

Počet právnikov v agentúre

0

Počet školení, kurzov
workshopov

0

Celkový počet rokov praxe

0

Radi Vám povieme, akú províziu a výhody v agentúre získate

Vyplňte, prosím, tento krátky formulár a my sa Vám obratom ozveme. Ďakujeme.

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Váš email (povinné)

Počet rokov realitnej praxe (povinné)

Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)
captcha

Menu