Marta Weberová

Certifikovaný realitný poradca

Člen Realitnej únie Slovenskej republiky

tel.: +421 908 105 623
mail:
weberova @ sra.sk 
O mne

Reality a práca s nehnuteľnosťami ma vždy bavili a lákali. Pri zakladaní mojej podnikateľskej dráhy v roku 2001, som si preto ako predmet podnikania zvolila aj oblasť realizovania sprostredkovania nákupu a predaja nehnuteľností. Moja srdcová záležitosť – práca s nehnuteľnosťami musela na čas ustúpiť do úzadia pred prácou v oblasti pracovnoprávnych vzťahov, kde som pôsobila ako poradca, lektor, školiteľ, metodik pre oblasť PaM, tiež som sa venovala a venujem aj publikačnej činnosti v oblasti pracovnoprávnych vzťahov a výkladu Zákonníka práce.  

Avšak aj pri tejto práci som zostávala verná realitám. Svojim klientom som často radila a radím v oblasti daní súvisiacich s rôznymi nehnuteľnosťami, či už pri kúpe, predaji, nájme, darovaní, dedení. Tiež  som si neodpustila aj pár drobných realitných obchodov. To však len do chvíle, kým som celkom neprešla na dráhu realitného poradcu. 

V roku 2011 som absolvovala certifikovaný kurz realitného makléra v Slovenskej realitnej akadémii.

Referencie

Pani Marta Weberová si ma získala svojim vysoko profesionálnym a zároveň veľmi empatickým a ľudským prístupom. Pri predaji môjho bytu veľmi aktívne so mnou spolupracovala, navrhovala riešenia a citlivo a promptne reagovala na odozvy trhu. Dokonalý servis, ktorý mi poskytla, ma odbremenil od mnohých povinností, ktoré súvisia s predajom nehnuteľnosti. Veľmi rada sa na pani Weberovú s dôverou obrátim aj v budúcnosti.

Ing. Natália Hamaríková

Napísať referenciu na makléra
Napísať referenciu na makléra

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)
captcha

Ocenenia

Realitný biznis a súvisiaca legislatíva sú mimoriadne dynamické a preto treba na svojej odbornosti neustále pracovať. Iba maklér, ktorý sa drží v odbornej kondícii dokáže klientovi ponúknuť tie najlepšie a aktuálne riešenia.

Absolvovala som tieto školenia, workshopy a semináre:

  • Realitný maklér – obchodovanie s nehnuteľnosťami /Slovenská realitná akadémia/
môj obľúbený výrok

“Práca s ľuďmi a pre ľudí je mojou životnou cestou, na ktorej sa chcem venovať tomu najdôležitejšiemu a to bývaniu, teda vytváraniu útulného a bezpečného domova.”

Troška z môjho súkromia

Milujem svoju rodinu a tou je predovšetkým moja dcéra. Máme veľa spoločných záujmov. Tým najdôležitejším je výtvarné umenie. Keďže je výtvarníčka a vystavuje v rámci celého sveta, tak sa naše aktivity zameriavajú prevažne na cestovanie, inštalovanie výstav, vernisáže, výstavy, galérie…

Okrem toho rada šoférujem, neviem či sa to páči aj ostatným vodičom okolo mňa, ale pre mňa je to relax. Potulky po našej slovenskej prírode mi tiež robia radosť. Ak nejaký čas zostane, venujem sa výrobe dámskych handmade šperkov.

Rada pomôžem aj Vám, ak predávate nehnuteľnosť alebo sa chcete len poradiť.

Prosím, vyplňte tento krátky formulár a ja sa Vám obratom ozvem. Teším sa na stretnutie.
Marta Weberová, mail:  weberova @ sra.sk, tel.:  +421 908 105 623

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)
captcha

Menu