Osobný maklér
kupujúceho

Kupujete nové bývanie, kupujete svoju budúcnosť.
Jedna z najdôležitejších a najväčších finančných transakcií v živote človeka je náročný proces, ktorý si vyžaduje čas, znalosť realitného trhu, skúsenosti aj schopnosť rozpoznať riziko. Využite našu službu osobný maklér kupujúceho. Všetko, okrem podpisu na kúpnej zmluve, urobíme za Vás.

KROK PO KROKU K VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI

sra spolu 1

Našim cieľom je nájsť Vám nehnuteľnosť na mieru, preto sa detailne zaujímame o Vaše potreby a priority. Na našom úvodnom stretnutí spoločne vytvoríme „profil“ hľadanej nehnuteľnosti.

Nechceme aby ste strácali čas s nevhodnými alebo neaktuálnymi ponukami. Aktuálnu ponuku realít na trhu zanalyzujeme a predstavíme Vám tie, ktoré sa najviac približujú vašim predstavám. Disponujeme prístupom aj k nehnuteľnostiam, ktorých predaj je neverejný.

Nie, nemusíte si ísť pozrieť všetko, čo vyzerá zaujímavo. Obhliadky nehnuteľnosti urobíme za Vás, samostatne posúdime, pomenujeme nielen silné ale aj slabé stránky a Vy od nás dostanete konkrétne odporúčania.

Náš tím maklérov má za sebou nielen desiatky školení, ale aj bohaté znalosti a skúsenosti s realitnými obchodmi. Váš osobný maklér vie preto nielen odhadnúť a využiť potenciál na zníženie ceny, ale ju aj v praxi efektívne vyjednať.

Spolupracujeme s viacerými overenými hypotekárnymi poradcami a pomôžeme Vám aj pri vybavovaní úveru. Váš osobný maklér sa spolu s finančným odborníkom postará o všetky formality, aby ste vy nemuseli strácať čas pri komunikácii s bankami.

Poznáme nášľapné míny realitného obchodu. Riziká preto minimalizujeme v úzkej spolupráci s našimi elitnými právnikmi z LEX, advokátskej kancelárie. Dohliadneme na prevod nehnuteľnosti na katastri v nadväznosti na transfer peňažných prostriedkov.

Po Vašom boku sme aj pri protokolárnom prevzatí nehnuteľnosti, prepise elektrickej energie, plynu, vody, správy a služieb, ktoré súvisia s užívaním nehnuteľnosti.

Kúpa každej nehnuteľnosti je jedinečná. Sme pripravení poskytnúť Vám aj doplnkové služby, ktoré môžu byť naviazané na konkrétny obchod.

„Osobný maklér kupujúceho pracuje výlučne pre Vás. V procese realitného obchodu sa stáva  Vaším sprievodcom a odbornou oporou. Sleduje jasný cieľ – nájsť pre Vás na trhu tú najlepšiu nehnuteľnosť za výnimočnú cenu a dohliadnuť, aby transakcia prebehla bezpečne.“

sra1 4

Máte predbežný záujem o službu?

Neváhajte nás kontaktovať. Z nášho tímu realitných špecialistov Vám pridelíme osobného makléra, ktorý sa Vám bude venovať. Stačí vyplniť kontaktný formulár,
my Vás obratom budeme kontaktovať.

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaša správa

  Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)

  captcha

   

  Bližšie informácie Vám poskytneme na

  +421 949 090 909

  Porovnaj ponuky

  Porovnať