PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI
ZA NAJVYŠŠIU CENU

Predávať nehnuteľnosť neznamená predávať len štvorcové metre. V každom jednom z nich sú ukryté Vaše spomienky, prežité roky či teplo rodiny.  Akú predajnú cenu nastaviť a poradiť si s celým procesom?  Naša prepracovaná stratégia predaja Vám zaručí najlepšiu cenu a bezpečný priebeh realitného obchodu.

STRATEGICKÝ PREDAJ JE PRE VÁS 

Ak chcete získať z predaja najvyššiu cenu

Ak nepotrebujete nehnuteľnosť
predať urýchlene 

Ak oceníte najvyššiu bezpečnosť pri prevode Vášho majetku

FÁZY PREDAJA

1. fáza NÁBOR NEHNUTEĽNOSTI

Naše prvé stretnutie venujeme spoznaniu nehnuteľnosti. Náš realitný maklér s Vami vyplní náborový dotazník, vysvetlí Vám podstatu a výhody exkluzívneho predaja a predstaví jednotlivé kroky predaja Vašej nehnuteľnosti. Na základe CMA analýzy ju nacení a spoločne si dohodnete predajnú cenu.

 • vyplnenie náborového dotazníka
 • podpis sprostredkovateľskej zmluvy
 • detaily exkluzivity a ďalších krokov predaja
 • CMA analýza a ocenenie nehnuteľnosti
2. fáza PRÍPRAVA NA PREDAJ 

Vedeli ste, že prvý dojem si klient urobí v priebehu 7 sekúnd? Preto skôr, ako vašu nehnuteľnosť vystavíme do predajného výkladu, zvýrazníme vďaka službe home stagingu jej silné stránky. Následne preberie štafetu profesionálny fotograf a kameraman, ktorí zachytia tie najzaujímavejšie detaily nehnuteľnosti tak, aby fotografie a video pri predaji zaujali.

 • home staging
 • zhotovenie profesionálnych fotografií a videa
 • vyhotovenie videa, prípadne dronových záberov
 • vizualizácia nehnuteľnosti
3. fáza MARKETING A PROPAGÁCIA

Úspešnosť predaja závisí od správne nastaveného marketingu. Náš marketingový tím pripraví text inzerátu a nastaví marketingový plán propagácie. Okrem publikovania inzerátu na najdôležitejších realitných portáloch, namiešame aj kokteil osvedčených marketingových nástrojov, ktoré prispejú k predaju za čo najlepšiu cenu.

 • vytvorenie predajného inzerátu
 • vypracovanie marketingového plánu
 • marketingový mix –  online a offline nástroje  
 • publikovanie na realitných portáloch
4. fáza SAMOTNÝ PREDAJ

Realitný maklér absolvuje obhliadky Vašej nehnuteľnosti s potencionálnymi klientami, zjednáva cenu. O každom pohybe realitného obchodu Vás informuje na pravidelnej báze. S vážnym záujemcom následne podpíšete rezervačnú zmluvu, v spolupráci s advokátskou kanceláriou LEX pripravíme zmluvy a postaráme sa o bezpečný prevod a zápis do katastra či prepis energií.

 • obhliadky nehnuteľnosti s potencionálnymi kupujúcimi
 • vyjednávanie najvyššej predajnej ceny
 • pravidelný report o priebehu predaja
 • vyhotovenie rezervačnej a kúpnej zmluvy
 • zápis do katastra nehnuteľností a prepis energií

AKO URČÍME CENU VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI

Určenie správnej ceny nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších krokov strategického predaja nehnuteľnosti. Zo sofistikovaných elektronických nástrojov najčastejšie využívame tzv. CMA analýza (Comparative Market Analysis), ktorá porovnáva aktuálne ceny na trhu a zostavuje rôzne prehľady. K nej pridáme precízne zistený trend trhu a osobné bohaté skúsenosti makléra. Na žiadosť klienta vieme vyhotoviť aj odborné ocenenie nehnuteľnosti, použiteľné nielen pri predaji, ale aj súdnych či dedičských konaniach.

ČO JE EXKLUZIVNA ZMLUVA O SPROSTREDKOVANÍ

Zákon vyžaduje, aby každá realitná kancelária mala s klientmi uzavretú písomnú zmluvu v papierovej alebo mailovej forme. Sprostredkovateľská zmluva presne stanovuje, aký rozsah služieb od nás pri predaji nehnuteľnosti dostanete. Jej súčasťou je aj vaše schválenie, že môžeme verejne prezentovať predaj vašej nehnuteľnosti a tiež súhlas na spracovanie osobných údajov.

Našim zriaďovateľom je Realitná únia SR, ktorej členovia zväčša s klientmi uzatvárajú štandardizovanú sprostredkovateľskú zmluvu, ktoré bola opakovane klientmi, úradmi aj súdmi označená za vyváženú a férovú. V našej agentúre podpisujeme s klientmi výlučne exkluzívnu zmluvu, čo pre Vás znamená jedinečnú možnosť získať za vašu nehnuteľnosť najvyššiu možnú cenu.

TÝMTO SPÔSOBOM PREDÁME AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Stačí, ak vyplníte tento krátky formulár a my sa Vám obratom ozveme.

  Typ nehnuteľnosti

  Kraj

  Mesto

  Mestská časť

  Popis nehnuteľnosti

  Požadovaná cena

  Poznámka

  Kontaktné údaje

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)

  captcha

  BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM POSKYTNEME NA

  +421 949 090 909

  Porovnaj ponuky

  Porovnať