PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI
ZA NAJVYŠŠIU CENU

Predávať nehnuteľnosť neznamená predávať len štvorcové metre. V každom jednom z nich sú ukryté Vaše spomienky, prežité roky či teplo rodiny.  Akú predajnú cenu nastaviť a poradiť si s celým procesom?  Naša prepracovaná stratégia predaja Vám zaručí najlepšiu cenu a bezpečný priebeh realitného obchodu.

STRATEGICKÝ PREDAJ JE PRE VÁS 

Ak chcete získať z predaja najvyššiu cenu

Ak nepotrebujete nehnuteľnosť
predať urýchlene 

Ak oceníte najvyššiu bezpečnosť pri prevode Vášho majetku

FÁZY PREDAJA

strategicky predaj 1
1. fáza NÁBOR NEHNUTEĽNOSTI

Naše prvé stretnutie venujeme spoznaniu nehnuteľnosti. Náš realitný maklér s Vami vyplní náborový dotazník, vysvetlí Vám podstatu a výhody exkluzívneho predaja a predstaví jednotlivé kroky predaja Vašej nehnuteľnosti. Na základe CMA analýzy ju nacení a spoločne si dohodnete predajnú cenu.

 • vyplnenie náborového dotazníka
 • podpis sprostredkovateľskej zmluvy
 • detaily exkluzivity a ďalších krokov predaja
 • CMA analýza a ocenenie nehnuteľnosti
2. fáza PRÍPRAVA NA PREDAJ 

Vedeli ste, že prvý dojem si klient urobí v priebehu 7 sekúnd? Preto skôr, ako vašu nehnuteľnosť vystavíme do predajného výkladu, zvýrazníme vďaka službe home stagingu jej silné stránky. Následne preberie štafetu profesionálny fotograf a kameraman, ktorí zachytia tie najzaujímavejšie detaily nehnuteľnosti tak, aby fotografie a video pri predaji zaujali.

 • home staging
 • zhotovenie profesionálnych fotografií a videa
 • vyhotovenie videa, prípadne dronových záberov
 • vizualizácia nehnuteľnosti
3. fáza MARKETING A PROPAGÁCIA

Úspešnosť predaja závisí od správne nastaveného marketingu. Náš marketingový tím pripraví text inzerátu a nastaví marketingový plán propagácie. Okrem publikovania inzerátu na najdôležitejších realitných portáloch, namiešame aj kokteil osvedčených marketingových nástrojov, ktoré prispejú k predaju za čo najlepšiu cenu.

 • vytvorenie predajného inzerátu
 • vypracovanie marketingového plánu
 • marketingový mix –  online a offline nástroje  
 • publikovanie na realitných portáloch
4. fáza SAMOTNÝ PREDAJ

Realitný maklér absolvuje obhliadky Vašej nehnuteľnosti s potencionálnymi klientami, zjednáva cenu. O každom pohybe realitného obchodu Vás informuje na pravidelnej báze. S vážnym záujemcom následne podpíšete rezervačnú zmluvu, v spolupráci s advokátskou kanceláriou LEX pripravíme zmluvy a postaráme sa o bezpečný prevod a zápis do katastra či prepis energií.

 • obhliadky nehnuteľnosti s potencionálnymi kupujúcimi
 • vyjednávanie najvyššej predajnej ceny
 • pravidelný report o priebehu predaja
 • vyhotovenie rezervačnej a kúpnej zmluvy
 • zápis do katastra nehnuteľností a prepis energií
strategicky predaj nehnutelnosti 5

AKO URČÍME CENU VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI

Určenie správnej ceny nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších krokov strategického predaja nehnuteľnosti. Zo sofistikovaných elektronických nástrojov najčastejšie využívame tzv. CMA analýza (Comparative Market Analysis), ktorá porovnáva aktuálne ceny na trhu a zostavuje rôzne prehľady. K nej pridáme precízne zistený trend trhu a osobné bohaté skúsenosti makléra. Na žiadosť klienta vieme vyhotoviť aj odborné ocenenie nehnuteľnosti, použiteľné nielen pri predaji, ale aj súdnych či dedičských konaniach.

ČO JE EXKLUZIVNA ZMLUVA O SPROSTREDKOVANÍ

Zákon vyžaduje, aby každá realitná kancelária mala s klientmi uzavretú písomnú zmluvu v papierovej alebo mailovej forme. Sprostredkovateľská zmluva presne stanovuje, aký rozsah služieb od nás pri predaji nehnuteľnosti dostanete. Jej súčasťou je aj vaše schválenie, že môžeme verejne prezentovať predaj vašej nehnuteľnosti a tiež súhlas na spracovanie osobných údajov.

Našim zriaďovateľom je Realitná únia SR, ktorej členovia zväčša s klientmi uzatvárajú štandardizovanú sprostredkovateľskú zmluvu, ktoré bola opakovane klientmi, úradmi aj súdmi označená za vyváženú a férovú. V našej agentúre podpisujeme s klientmi výlučne exkluzívnu zmluvu, čo pre Vás znamená jedinečnú možnosť získať za vašu nehnuteľnosť najvyššiu možnú cenu.

VPS 1

TÝMTO SPÔSOBOM PREDÁME AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Stačí, ak vyplníte tento krátky formulár a my sa Vám obratom ozveme.

  Typ nehnuteľnosti

  Kraj

  Mesto

  Mestská časť

  Popis nehnuteľnosti

  Požadovaná cena

  Poznámka

  Kontaktné údaje

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)

  captcha

  BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM POSKYTNEME NA

  +421 949 090 909

  Porovnaj ponuky

  Porovnať