Vladimir Kubricky SRA

Ing. Vladimír Kubrický

O VLADOVI

Maklér a hlavný analytik najväčšieho združenia realitných profesionálov – Realitnej únie SR. V agentúre vieme, že čísla a analýzy realitného trhu sú pre Vlada nielen prácou, ale aj záľubou. Každý mesiac pozorne mapuje ceny bytov po celom Slovensku a pripravuje Realitný barometer, vďaka čomu je častým respondentom v najväčších slovenských médiách.

Do realitného sveta nakukol absolvent zahraničného obchodu na Vysokej škole ekonomickej v Bratislave prvýkrát v roku 2014 potom, ako 15 rokov naberal skúsenosti z bankovníctva.

Vladovou špecializáciou sú nehnuteľnosti v Bratislave a jej okolí. Vďaka jeho analytickej práci Vás rýchlo zorientuje v cenách za štvorcový meter v každej mestskej časti.

Skúsený certifikovaný maklér nenecháva v realitnom obchode nič na náhodu. Moderné spoločenské hry, pri ktorých trávi voľný čas, ho naučili, že úspech závisí od šikovnosti pri obchodovaní so spoluhráčmi. O jeho obchodných schopnostiach svedčí aj fakt, že v Agricole a Osadníkoch z Katanu reprezentoval Slovensko aj na medzinárodných turnajoch.

„Optimista vidí príležitosť v každom probléme a pesimista vidí problém v každej príležitosti“.

Zoradiť podľa:

0 referencií

Zoradiť podľa:

Napísať referenciu

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaša správa

  Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)

  captcha

  Podľa druhov ponúk

  • 83% 2 izbový byt
  • 17% 1 izbový byt

  Podľa typu transakcie

  • 83% Predaj
  • 17% Prenájom

  Podľa lokality

  • 83% Bratislava IV
  • 17% Bratislava II

  Porovnaj ponuky

  Porovnať