SRA | Dvojgeneračný, 7 izb. RD pod lesom Karlova Ves

 • 549 000€
 • 1 900€/m²
Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava-Karlova Ves
Predaj Aktuálne
Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava-Karlova Ves
 • 549 000€
 • 1 900€/m²

Popis

Chcete bývať v blízkosti lesa, prejsť sa s deťmi po čerstvom vzduchu, vyvenčiť psíka, posedieť si na záhrade pri kávičke, toto všetko môžete mať. Dom pri Kráľovej hore, takto les poznajú ľudia žijúci v Karlovej Vsi.

8 FAKTOV O NEHNUTEĽNOSTI▪ 
▪ zastavaná plocha 113 m2, úžitková plocha 289 m2
▪ garáž 25 m2, terasa 25 m2, balkón 12 m2
▪ počet izieb 7, 3 WC, 2 kúpeľne
▪ podlažia 3
▪ kolaudácia 1976
▪ rekonštrukcie 3, 1996- 1. podlažie, 2004- zateplenie, nové okná, 2012- kúpeľňa, kuchyne
▪ garáž
▪ kúrenie plynové

INTERIÉR
1.PP – úroveň záhrady, je tu samostatný 2. izb. byt so vstupom na záhradu a výhľadom do záhrady, obývačka je spojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, ďalšia izba vhodná ako spálňa, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou, komora, technická miestnosť, veľká práčovňa a toaletou, komora, technická miestnosť, veľká práčovňa a ďalšia obytná miestnosť s výhľadom do záhrady. Z chodby vedie hlavný východ na záhradu.
Prízemie: Je dennou časťou domu. Vstúpime do oddelenej haly so sedením a šatníkovými skriňami. Pokračujeme do haly so schodiskom na horné a dolné podlažie, vstupom na toaletu s umývadlom, vchodom do kuchyne, kompletne vybavenej spotrebičmi a pred nami je obývacia izba na šírku celého domu so vstupom na dlhý balón, z ktorého je pohľad do okolia a na celú záhradu.
2.NP: Pracovná a nočná časť RD: z haly vstupujeme do 2 veľkých miestností- spálne a pracovne so vstupom na terasu nad garážou, kde sa celý deň toči slnko a vidíte les na obidve strany, viete si sem dať sedenie a môžete oddychovať. Na chodbe Vás prekvapí miestnosť s veľkým šatníkom s množstvom poličiek a vešania. Zrekonštruovaná veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom, 2 umývadlami, toaletou a bidetom je bonusom a ďalšia izba, síce menšia, ale ako pracovňa, či detská izba je ideálna. Pridali sme obrázky možných vizualizácii priestorov.

RODINNÝ DOM
Vrchné dve podlažia RD je typ okál, čo je vlastne montovaný dom. Na ulici je ich niekoľko a môžete vidieť od pôvodného stavu, cez zateplený dom, ktorý ponúkame na predaj a moderne zrekonštruované a drevom obložené susedné domy. Strecha domu je rovná, na nej zváraná gumená fólia chránená vrstvou kameňa. Spodné podlažie je z tehly. Záhrada je kombinovaná úrodná a oddychová časť. Dominantou interiéru je drevené schodište. Podlaha je dlažba, drevo a na hornom podlaží sú nalepené koberce a tapety. Parkovanie je garáž na diaľkové ovládanie, miesto pred garážou, kde si susedia v svojich domoch postavili striešky a dve miesta na úrovni domu. Predzáhradka je pekne udržiavaná s výsadbou trvalých kríkov a kvetín.

LOKALITA
Prečo si zvoliť túto lokalitu? Ste v pokojnej lokalite rodinných domov, na skok od lesa a pritom ste v meste. Pre Vás a Vaše deti je blízko doprava- električková trasa Karloveská ulica je v pešej dostupnosti, autobus MHD ide priamo po tejto ulici a má nižšie aj zástavku a netreba zabudnúť aj na blízkosť diaľnice smer Praha. V okolí sú kvalitné školy, škôlky, nákupné centrum aj pekáreň. Malý pohyb áut po ulici je vďaka tomu, že ulica je jednosmerná, začína v lese a pokračuje dole okolo rodinných domov. Najväčším benefitom je jeho dispozícia, chcete bývať s rodičmi, alebo máte viac detí, každý si tu nájde súkromie. 

ČO NÁS ZAUJALO?
▪ lokalita a cesta autom cez les
▪ súkromie, dvaja susedia 
▪ krásny výhľad

CENA 
549 000 €

INFORMÁCIA, ČO ZAHŘŇA CENA
Cena je konečná. Zahŕňa províziu realitnej kancelárie, náklady za právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, úhradu poplatkov na katastri, ponuku možnosti financovať kúpu prostredníctvom hypotekárneho úveru a realitné poradenstvo.

Radi by ste videli túto nehnuteľnosť ? Zavolajte nám a dohodneme si termín obhliadky.

KONTAKT
Ing. Mariana Lelovská
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
tel.: +421 905 324 203
e-mail: lelovská@sra.sk
web: sra.sk

Zriaďovateľom SLOVENSKEJ REALITNEJ AGENTÚRY je Realitná únia SR.

 

 

 

 

 • Adresa Karlova Ves
 • Okres Bratislava IV
 • Mesto Bratislava-Karlova Ves
 • Štát Slovensko

Základné info

Aktualizované 4 decembra, 2023 o 08:31
 • Cena: 549 000€
 • Druh nehnuteľnosti: Domy a vily, Rodinný dom
 • Celková plocha: 289 m²
 • Pozemok: 356 m²
 • Počet izieb: 7
 • Vlastníctvo: osobné
 • Stav: čiastočná rekonštrukcia
Ing. Mariana Lelovská

Opýtať sa na túto ponuku

Porovnaj ponuky

Porovnať
Ing. Mariana Lelovská
 • Ing. Mariana Lelovská