Chcete byť
realitný maklér?

V SLOVENSKEJ REALITNEJ AGENTÚRE radi prijmeme a zaučíme nových kolegov. Agentúra je organizačnou súčasťou veľkej realitnej rodiny. Patrí do nej Slovenská realitná akadémia (SORA), advokátska kancelária so špecializáciou na realitné právo (LEX) , marketingová a developerská divízia. Zriaďovateľom a vlastníkom je najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku – Realitná únia SR. Táto kombinácia vytvára maklérom silné zázemie, prispieva k tomu, aby sa stali elitou v realitnom sektore, lídrami vlastných realitných tímov a dosiahli v realitnej brandži pomyslený kariérny vrchol.

Pomôžeme Vám byť v realitách úspešný

flexibilita

Realitám sa môžete venovať v čase, ktorý si sami zvolíte.

Zaujímaví ľudia

Pri práci s realitami sa budete stretávať so zaujímavými ľuďmi.

príjmy

Pri práci s nehnuteľnosťami Vaše príjmy nikto neobmedzuje.

Vek

Pri podnikaní s realitami Vás vek nelimituje.

7 dôvodov,
prečo byť maklérom Slovenskej realitnej agentúry

Súčasťou agentúry je aj Slovenská realitná akadémia (SORA), najväčšia vzdelávacia organizácia v SR s viac ako 16-ročnou históriou, štátnou akreditáciou, 32 rôznymi kurzami a worshopmi. Vďaka overeným postupom a bezplatným školeniami získate znalosti, ktoré Vás rozbehnú a rýchlo zaradia medzi realitnú elitu.

Makléri sú štedro finančne ohodnotení a čerpajú výhody, ktoré sú dané špecifickým postavením agentúry (najnovšie technológie a informácie).

Ľudia vnímajú agentúru ako dôveryhodnú a profesionálnu realitnú kanceláriu, čo nám pomáha pri nábore nových nehnuteľností, ale aj zaväzuje pri kontakte s klientmi.

Maklérov si v agentúre mimoriadne vážime. Nezväzujeme ich konkurenčnými doložkami. Po skončení spolupráce si môžu založiť vlastnú kanceláriu alebo pracovať pre inú.

Získate stabilitu a istotu. Vlastníkom je najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku – REALITNÁ ÚNIA SR. Dlhoročné skúsenosti, silný tím, efektívne technológie, ale aj spoločné tímové akcie a rodinná atmosféra sú výhody, ktoré si rýchlo obľúbite.

Zo skúsených maklérov vytvárame lídrov. Pomáhame im budovať vlastné realitné tímy, z ktorých majú zaujímavé finančné príjmy.

Organizačnou súčasťou je aj vlastná advokátska kancelária. Tím právnikov je maklérom k dispozícii aj pri riešení náročnejších obchodov a marketingové oddelenie Vám bude nápomocné pri riešení špecifických požiadaviek.

Radi Vám povieme, akú províziu a výhody v agentúre získate

Vyplňte, prosím, tento krátky formulár a my sa Vám obratom ozveme. Ďakujeme.

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Počet rokov realitnej praxe (povinné)

  Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)
  captcha

  BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM POSKYTNEME NA

  +421 949 090 909

  Porovnaj ponuky

  Porovnať