Ste realitný
maklér?

Staňte sa súčasťou našej agentúry a získajte stabilné zázemie. Sme organizačnou súčasťou veľkej realitnej rodiny, do ktorej patrí Slovenská realitná akadémia (SORA), advokátska kancelária so špecializáciou na realitné právo (LEX), marketingová a developerská divízia.
Pomôžeme Vám vytvoriť vlastný realitný tím, ktorý Vám bude zarábať!

Chcete sa posunúť ďalej?

SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA je organizačnou súčasťou veľkej realitnej rodiny. Patrí do nej Slovenská realitná akadémia (SORA), advokátska kancelária (LEX) so špecializáciou na realitné právo a marketingová divízia.

Zriaďovateľom a vlastníkom je najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku – Realitná únia SR.

Táto kombinácia vytvára maklérom silné zázemie, prispieva k tomu, aby sa stali elitou v realitnom sektore, lídrami vlastných realitných tímov a dosiahli v realitnej brandži pomyslený kariérny vrchol.

realitny makler 2

7 DÔVODOV, PREČO SA K NÁM PRIDAŤ

Makléri sú štedro finančne ohodnotení a čerpajú výhody, ktoré sú dané špecifickým postavením agentúry (najnovšie technológie a informácie).

Ľudia vnímajú agentúru ako dôveryhodnú a profesionálnu realitnú kanceláriu, čo nám pomáha pri nábore nových nehnuteľností, ale aj zaväzuje pri kontakte s klientmi.

Maklérov si v agentúre mimoriadne vážime. Nezväzujeme ich konkurenčnými doložkami. Po skončení spolupráce si môžu založiť vlastnú kanceláriu alebo pracovať pre inú.

Zo skúsených maklérov vytvárame lídrov. Pomáhame im budovať vlastné realitné tímy, z ktorých majú zaujímavé finančné príjmy.

Súčasťou agentúry je aj Slovenská realitná akadémia (SORA), najväčšia vzdelávacia organizácia v SR s viac ako 16-ročnou históriou, 32 rôznymi kurzami a workshopmi. Vďaka overeným postupom a bezplatnými školeniami získate znalosti, ktoré Vás zaradia medzi realitnú elitu.

Získate stabilitu a istotu. Vlastníkom je najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku – REALITNÁ ÚNIA SR. Dlhoročné skúsenosti, silný tím, efektívne technológie, ale aj spoločné tímové akcie a rodinná atmosféra sú výhody, ktoré si rýchlo obľúbite.

Organizačnou súčasťou je aj vlastná advokátska kancelária. Tím právnikov je maklérom k dispozícii aj pri riešení náročnejších obchodov a marketingové oddelenie Vám bude nápomocné pri riešení špecifických požiadaviek.

Radi Vám povieme, akú províziu a
výhody v agentúre získate

Vyplňte, prosím, tento krátky formulár a my sa Vám obratom ozveme. Ďakujeme.

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Počet rokov realitnej praxe:

  Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)

  captcha

  BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM POSKYTNEME NA

  +421 949 090 909

  Porovnaj ponuky

  Porovnať